červen 2014

 

Naše společnost Johann Hochreiter s.r.o. zajišťuje pro provozovatele bioplynových stanic s technologií Hochreiter servis technologie, biologický servis a kompletní legislativní servis.

 

Servis technologie zajišťují naše dvě střediska v Horšovském Týně a JihlavěSpolupracujeme s německou firmou Biogas Hochreiter GmbH a dalšími německými dodavateli technologie a s našimi českými subdodavateli- firmami KPM elektro,s.r.o., Ineco,s.r.o. a Prokat Invest s.r.o.

 

Biologický servis zajišťuje náš zkušený pracovník, který provádí pravidelné odběry, kontroly a konzultace přímo na bioplynových stanicích Hochreiter.

 

Legislativní servis zajišťujeme ve spolupráci s firmou Bezpo Plzeň s.r.o. Jedná se o kompletní zpracování dokumentace BOZP a PO pro bioplynové stanice Hochreiter a její průběžná aktualizace. Součástí jsou pravidelné návštěvy a prověrky, účast při kontrolách a umístění všech dokumentů na našem Servisním webu. Ohledně pravidelných revizí dále spolupracujeme s firmami KPM elektro s.r.o., Kulhánek elektro a EcoGas technology s.r.o.